JAKSO 2

 15.7. alkaen, huomaa poikkeukset

 

Tunneille ilmoittaudutaan aina etukäteen ja varauskalenteri on ajantasalla viikon tunneista! 

 

Syyskausi alkaa 19.8.

 

SALI 1

 

Maanantai 

 

17.30-18.45 Showtanssi nuoret avoin taso 14-16-v / Varpu

29.7.-12.8. ajalla 19.00-20.15 Nyky & Jazz edistyneet yli 16-vuotiaat / Varpu

 

Tiistai

 

17-18 Heels avoin taso +16-v / Jatta

18.15-19.15 Lyrical Jazz avoin taso +15-v / Jatta

19.30-20.30 Commercial alkeet / Jatta

 

Keskiviikko

 

18-19.30 Vaihtuva tanssitunti nuoret : Street, show ja akrobatia / Vaihtuva opettaja

 

Torstai

 

18.15-19.15 Commercial avoin taso / Varpu 

19.30-20.30 House avoin taso / Varpu 

 

 

SALI 2

 

Tiistai

 

23.7. alkaen 18.15-19.15 Breikki aikuiset avoin taso / Pepe

19.30-21.00 Esiintyvä commercial- ryhmä / Varpu

 

Torstai

 

1.8. alkaen 17-18 Barre / Iida

Ohjeet kesätunneille osallistumiseen:

Viikottaiset drop-in- tunnit varataan : täältä-

ja maksetaan ostamalla kertamaksu tai -kortti ennen tunnille osallistumista : -täältä-

 

  • Varaathan tunnit hyvissä ajoin. Tuntiin tulee sitoutua 24h ennen alkamisaikaa, jonka jälkeen varauksen peruuttaminen ei onnistu.
  • Tunnit perutaan TKå:n puolesta n. 24h etukäteen, mikäli vähimmäisosallistujamäärä ei täyty! Tunnille voi ilmoittautua vielä 5 minuuttia ennen tunnin alkua, mikäli tunti toteutuu. Ethän kuitenkaan jätä ilmoittautumista viime tippaan, mikäli tiedät osallistuvasi. Näin saadaan tunti aina toteutumaan.
  • Mikäli sairastut alle 24h ennen tunnin alkamista olethan yhteydessä meihin pikaisesti esim. instagramissa @tanssikouluo tai sähköpostitse tanssikouluo@gmail.com. Mikäli osallistuja ei tule paikalle, eikä ilmoita veloitamme tuntihinnan.

 

  • Irtotuntien maksut ja ilmoittautuminen tulee olla suoritettu ennen tunnille osallistumista (kertamaksu tai voimassa oleva kerta-/kausikortti) Mikäli joudumme perimään maksuja tunnin jälkeen, voidaan siitä periä 10€ tarkastusmaksu tuntihinnan päälle.
  • Tanssikoululla on oikeus aikataulu- ja opettajamuutoksiin. Opettajan mahdollisissa sairastapauksissa paikalle koitetaan ensisijaisesti saada sijainen.
  • Tanssikoulun toiminnasta tiedotetaan sähköpostitse, nettisivujen, sosiaalisen median kautta. Asiakkaan on huolehdittava, että yhteystiedot ovat ajan tasalla ja sähköpostiosoite on säännöllisesti käytössä. Mikäli annetut yhteystiedot ovat väärät, tanssikoulu ei vastaa puutteellisista tiedoista.

 

Tervetuloa!

Varaa tuntisi: -täältä-